Авантура и забава су две речи које позивају на нову екскурзију

Нема већих забава и догодовштина у студентским данима од оних које се догоде на екскурзијама!

Зато је ВШАР овде године припремила ново путовање у оквиру Србије, а одредиште овог пута је Златибор – студентско одмаралиште „Ратко Митровић“. О овом одмаралишту све ће вам рећи фотографије из наслова, а оно што је можда најважније у вези ове екскурзије јесте бруцошијада у „Grand Irish Pub“-у заказана за 13.03.2017.

Екскурзија ће трајати 5 дана (4 ноћења), од 12.03.2017. до 16.03.2017. а плаћа се на 4 једнаке месечне рате по 1680 динара.

У цену је урачунат смештај, доручак, ручак и вечера, превоз и ваучер за једно бесплатно пиће у Grand Irish Pab-u.

Прошле године били смо на Тари, у дечијем одмаралишту на Митровцу, где смо провели четири дана истражујући Тару и њене лепоте. Током нашег путовања, посетили смо Андрићев град, на Дрини ћуприју, Заовинско језеро у којима смо уживали.

Дечије одмаралиште на Митровцу

Андрић град