Тим за промоцију ВШАР

Улагање у будућност у правом смислу  речи и јесте улагање у генерације које долазе. Под слоганом “Откриј и Ти зашто је ВШАР школа за Тебе“, у сусрет предстојећем Упису у школску 2019/2020. годину који почиње 17. јуна 2019.

Тим за промоцију Високе технолошке школе струковних студија у Аранђеловцу представља матурантима ову државну високошколску установу у градовима Србије.

Подсећамо, наши програми прилагођени су потребама студената у Србији, било да желе да наставе школовање на ВШАР или да студирају из радног односа.

Сви они имају могућност одабира једног од 6 основних програма струковних студија: Информационе технологије, Менаџмент у туризму, Заштита животне и радне средине, Технологија хране и гастрономија, Примењена економија и предузетништви и Дизајн.

Искористи своју шансу – изгради своју будућност, упиши Високу технолошку школу струковних студија у Аранђеловцу!